נטע ברזילי במופע בשנת 2019 (צילום: זהרי בחרוב)
נטע ברזילי במופע בשנת 2019 (צילום: זהרי בחרוב)

"לתת" עם נטע ברזילי ואסף אמדורסקי

"אור ראשון" הוא פרויקט מוזיקלי חדש בהשתתפות נטע ברזילי, אסף אמדורסקי, אלון ומקס אולארצ׳יק ואחרים הוקם למען מערך החירום של הארגון
שי שגב | 13.11.2023

"אור ראשון" – פרויקט מוזיקלי חדש בהשתתפות נטע ברזילי, אסף אמדורסקי, אלון ומקס אולארצ׳יק ועוד מגוון אמנים, הוקם למען מערך החירום של ארגון "לתת". בארגון המסייע למשפחות נזקקות ואוכלוסיות שנפגעו מהלחימה, אשר טוענים: "החברה הישראלית זקוקה לריפוי".

בפרויקט המוזיקלי ״אור ראשון״, נטע ברזילי מבצעת גרסת אקפלה לשיר "נערי שובה אליי" של מרגלית צנעני, המקבל כעת משמעות מצמררת במיוחד. לצדה של נטע נמצא גם המתופף תובל חיים, אחיו של יותם חיים אשר נחטף מכפר עזה – מתופף צעיר ומוכשר בפני עצמו ונמצא כעת בשבי החמאס בעזה.

נטע ברזילי: "תובל ליווה אותי באינספור הופעות ברחבי העולם, והוא חלק מהמשפחה המוסיקלית שלי. כשנודע לנו על אחיו יותם, התכנסנו אצלו בבית אחרי ימים מורטי עצבים לניגון של תקווה, והתחלתי לזמזם את השיר הזה. אמו איריס התפרקה למשמע המילים שמקבלות משמעות שונה לחלוטין".

עוד הוסיפה הזמרת: "מאז השביעי באוקטובר אני מנסה לגשש את הדרך אל האור בחושך כמעט מוחלט, כל מי שלקח חלק בפרויקט הוא מהמוכשרים והמדהימים שיש לנו בארץ, והיה לי הכבוד לנסות להדליק איתם אור. מקדישה את השיר לכל החטופים הנמצאים בחושך מוחלט".

ארגון לתת מעניק בימים אלו סיוע הומניטרי מיידי רחב היקף למשפחות במצוקה ולאוכלוסיות שנפגעו ממצב המלחמה בכל רחבי הארץ, וביתר שאת בדרום ובצפון הארץ. עם מערך לוגיסטי רחב יריעה ואלפי מתנדבים, ארגון לתת נותן מענה וסיוע לנפגעי המלחמה, וימשיך לסייע בהתאם לצורך וכל עוד ימשך מצב החירום.

קטגוריות: רווחה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *