לוגו גדולים מהחיים עמותה למען איכות חיים לידלים חולי סרטן. וחנות גלי
גדולים מהחיים. חנות גלי. צילום: חן אלגרבלי:

קמפיין גיוס אופנתי ל"גדולים מהחיים"

קבוצת בריל יוצאת במבצע "קו קופה" במסגרתו תאפשר ללקוחותיה לתרום 10 שקלים מכל קניה למען העמותה
שי שגב | 02.04.2023

קבוצת בריל, שבבעלותה  רשתות גלי, ניין ווסט, לי קופר ולי קופר קידס, נרתמה לפעילות גיוס כספים עבור עמותת "גדולים מהחיים", הפועלת למען ילדים חולי סרטן בכל רחבי הארץ.

במסגרת הפעילות, קבוצת בריל יוצאים במבצע "קו קופה" בכל הרשתות שבבעלותה, ותאפשר ללקוחותיה לתרום 10 שקלים מכל קניה בקופה למען העמותה. מבצע גיוס הכספים יתקיים עד לתאריך ה-15 באפריל, 2023.

לדברי גנית אלון, סמנכ"ל השיווק בקבוצת בריל: "קבוצת בריל חרטה על דגלה כערך מרכזי את המעורבות והתרומה לקהילה. לאורך כל השנה אנו יוזמים שיתופי פעולה עם עמותות שונות ושמחים לקחת חלק בגיוס הכספים, עם עמותת "גדולים מהחיים" אנו צועדים דרך ארוכת שנים".

לדברי שרון אילון, מנהלת שיתופי פעולה וגיוס משאבים בעמותת גדולים מהחיים: "הרתמות קבוצת בריל משמעותית ומרגשת, הם ללא ספק בקו החזית ויחד נעשה שינוי גדול בחיי הילדים".

קבוצת בריל נחשבת היום לאחת מקבוצות הקמעונאיות הגדולות בישראל. הקבוצה מייבאת ומשווקת מגוון רחב של מותגים בינלאומיים, בניהם: ניין ווסט, לי קופר, נאוטיקה, טימברלנד ועוד.  כמו כן הקבוצה מפעילה בישראל רשתות קמעונאיות בניהם את רשת גלי, לי קופר קידס, לי קופר, ניין ווסט ועוד.

עמותת גדולים מהחיים נוסדה בשנת 2000 על ידי הורים שילדיהם חלו בסרטן, מתוך זיהוי צרכים ייחודים שמתעוררים בזמן התמודדות עם המחלה והשיקום ממנה. מטרת העמותה היא לשפר את איכות חייהם ורווחתם של ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם בכל הארץ, ללא הבדל דת, מין ולאום.

קטגוריות: בריאות

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *