איילת שקד. צילום: דוברות שניידר
איילת שקד. צילום: דוברות שניידר

איילת שקד מונתה לתפקיד יו"ר עמותת נאמני מרכז "שניידר"

מחליפה את אביגדור יצחקי שכיהן בתפקיד בשנתיים האחרונות
שי שגב | 29.03.2023

איילת שקד מונתה לתפקיד יושבת ראש עמותת "נאמני מרכז שניידר" הפועלת לטובת מרכז שניידר לרפואת ילדים. שקד נענתה לפניית ועדת האיתור ולעד המנהל של העמותה, ותכהן בתפקיד החל מחודש אפריל 2023. שקד היא יושבת ראש קבוצת קרדן נדל"ן, לשעבר שרת הפנים והמשפטים וחברת הקבינט המדיני הביטחוני. שקד מחליפה בתפקידה את אביגדור יצחקי אשר כיהן בתפקיד בשנתיים האחרונות.

לדברי ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים: "הנהלת מרכז שניידר ואני מברכים את איילת  שקד כמו גם את עמותת הידידים, על המינוי החדש ומאחלים לאיילת הצלחה רבה ועשייה פוריה. אני בטוחה שניסיונה ופעילותה הציבורית רבת השנים יתרמו רבות לעבודה המשותפת של צוות בית החולים והעמותה למען הילדים המטופלים אצלינו. אני רוצה להודות לחברי העמותה ובמיוחד ליו"ר היוצא, מר אביגדור יצחקי, על פעילות ענפה בהובלת העמותה לקידום בית החולים ולמען הילדים".

איילת שקד מסרה כי "שניידר הוא אחד מבתי החולים הטובים בעולם לרפואת ילדים ואשמח לתרום לפיתוחו ושגשוגו. בית החולים מציל חיים יום יום וזו זכות עבורי לקחת חלק בפעילות ברוכה זו."

עמותת "נאמני מרכז שניידר" הנה אגודת הידידים המלווה את פעילותו של מרכז שניידר לרפואת ילדים מאז הקמתו  בשנת 1992, ומסייעת בפיתוחו ובקידומו בתחומים רבים: הקמת יחידות חדשות, רכישת ציוד, פרויקטים מיוחדים  ומחקר. חברי העמותה מבצעים פעילותם בהתנדבות וחלקם מלווים את פעילות מרכז שניידר כמעט מאז הקמתו.

 

קטגוריות: בריאות, אנשים

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *