מימין - הילה חמו, יפעת רייטר, הגר שפר. צילום: יח"צ
מימין – הילה חמו, יפעת רייטר, הגר שפר. צילום: יח"צ

אריזה בטוחה: עובדי AIG התגייסו למען נזקקים

במסגרת ההתנדבות ארזו עובדי חברת הביטוח כ-300 ארוחות חג ארוזות למען משפחות נזקקות, חיילים בודדים וניצולי שואה
שי שגב | 04.04.2023

מנכ"לית AIG, יפעת רייטר, יחד עם מנהלי ועובדי חברת הביטוח התגייסו למען משפחות נזקקות, חיילים בודדים וניצולי שואה לקראת חג הפסח. במסגרת ההתנדבות הם ארזו ושינעו כ-300 ארוחות חג ארוזות במסגרת פעילות שנתית של עמותת 'שניר' המסייעת לשכבות חלשות בישראל.

עמותת שניר הוקמה בשנת 2010 ומיום הקמתה, שמה לה למטרה לסייע לשכבות החלשות בישראל במגוון תחומים כמו הזדמנות שווה בחינוך, סיוע כספי למעוטי יכולת לצורך תשלום עבור נושאים אלמנטריים כמו דמי שכירות, ארנונה ותשלומי חשמל, העברת סלי מזון למשפחות נזקקות ועוד. כמו כן, סיוע למשפחות במצוקה שנקלעו למצבים משפטיים, פיננסיים, רפואת שיניים או הנדסאים מסובכים ואנשי מקצוע מטעמה של העמותה, מסייעים להם להיחלץ מהמצבים הללו ללא עלויות. מנהלי העמותה הם אנשי עסקים צעירים שרואים את הפעילות בעמותה כאחד הדברים החשובים ביותר בחייהם, עבורם ועבור דור ההמשך והם סוחפים אחריהם מתנדבים רבים.

שורה של חברות במשק החליטו לרתום את עובדיהם לתרום להקהילה לכבוד החג, ביניהם קבוצת תדיראן, שביחד עם עמותת "פתחון לב", עזרו פועלי ופועלות החברה במגוון הפעילויות כגון: אריזת סלי מזון, אימוץ כיתה מבית ספר בנוסף הגליל ושיפוץ בתי קשישים.

קטגוריות: אנשים

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *