מירוץ חבר (צילום: לנס הפקות)
מירוץ חבר (צילום: לנס הפקות)

מחווה מרגשת של "חבר" למען חולי הפרקינסון

המרוץ השנתי של מועדון "חבר" יוצא לדרך זו השנה העשירית וצפויים להשתתף בו כ-5,000 עמיתים, חולי פרקינסון ירוצו בחינם
שי שגב | 04.10.2023

המרוץ השנתי של מועדון "חבר" יוצא לדרך זו השנה העשירית וצפויים להשתתף בו כ-5,000 עמיתים, בני משפחותיהם וחבריהם ב-4 מקצים שונים לפי בחירתם: 5 ק"מ, 10 ק"מ, 15 ק"מ ו-800 מטר לילדים. כל עמית רשאי לרשום עד 5 משתתפים נוספים. במסגרת המרוץ הנוכחי יתרום מועדון "חבר" לעמותת פרקינסון בישראל שקל על כל קילומטר שהעמיתים וקרוביהם ירוצו.

משתתפי המרוץ יקבלו ערכת מתנה הכוללת חולצת ריצה איכותית מנדפת זיעה, תיק גב המתקפל לתיק יד, פאוץ' ספורט מעוצב ומספר חזה. נוסף על כך, כל משתתף יזכה במדליה מרשימה ורב-תכליתית המשמשת גם כמפתח ברגים בשלושה גדלים שונים.

בין המתמודדים עם מחלת הפרקינסון שחברים בעמותה וירוצו השנה במרוץ: יו"ר העמותה רונן שטיין, מנהלת קהילת הצעירים בעמותה ציפי גולדברגר, מנהל קבוצת הריצה איציק בריק, עתליה נבו (טריאתלון), מנכ"ל העמותה אייל לוי ועוד מאות רצים נוספים. השתתפות חברי עמותת פרקינסון במרוץ הינה ללא עלות.

יפעת קסוטו, מנכ"לית מועדון "חבר": "אני גאה להזניק לראשונה כמנכ"לית המועדון את מרוץ 'חבר', מסורת ארוכת שנים שאנו מקיימים עם עמיתינו זו השנה העשירית. כמדי שנה, נושא האחריות החברתית מעוגן כאחד מערכי הליבה של המועדון ושל עמיתיו. השנה בחרנו לשתף פעולה עם עמותת פרקינסון בישראל, הפועלת לסייע לחולי הפרקינסון ולבני משפחותיהם בהתמודדות עם קשיי המחלה".

קטגוריות: אנשים

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *