מימין רומן סקריפקין עם הילד נתן רועה לייבלר ומשכית גילן שוחט (צלם: אסף לוי) - משמאל רומן סקריפקין עם האבא וולדה והבת טיטי לגסט (צלם: אסף לוי)
מימין רומן סקריפקין עם הילד נתן רועה לייבלר ומשכית גילן שוחט (צלם: אסף לוי) – משמאל רומן סקריפקין עם האבא וולדה והבת טיטי לגסט (צלם: אסף לוי)

הלן דורון תורמת מאות ספרי לימוד לילדים בשניידר

נתרמו מאות ערכות לימוד הכוללות: תיק גב, ספרים וחוברות ללימוד אנגלית
שי שגב | 12.09.2023

החברה הישראלית ללימודי השפה אנגלית, "הלן דורון", הפועלת ב-40 מדינות ברחבי העולם השיקה בימים אלו, וכבכל שנה, ערכות לימוד עבור כל תלמידי החברה ברחבי העולם – כרבע מיליון ילדים שחזרו לספסל הלימודים.

במסגרת זו, הגיע השבוע מנהל הלן דורון ישראל, רומן סקריפקין, למרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח תקווה, ותרם מאות ערכות לימוד הכוללות: תיק גב, ספרים וחוברות ללימוד אנגלית, עבור ילדים המאושפזים בבית החולים, בגילאי 6-9  שאינם יכולים להתחיל את שנת הלימודים בבית הספר.

הילדים המאושפזים בשניידר לומדים ומלווים מקצועית על ידי צוות חינוכי (מורים ומטפלים רגשיים) של משרד החינוך, לשמירה על רצף חינוכי.

בטקס שנערך במקום אמר סקריפקין: "זוהי זכות גדולה עבור הלן דורון בישראל לסייע למרכז החינוכי של מרכז שניידר ולהעניק לילדים המקסימים הללו חומרי לימוד שיסייעו להם בלמידת השפה האנגלית. הלן דורון, רואה את המעורבות בקהילה כערך עליון. אנו נמשיך להירתם ולתרום למען הקהילה. אני מאחל בריאות ושנה טובה לכל הילדים ובני משפחותיהם".

משכית גילן שוחט, מנהלת המרכז החינוכי בבית החולים שניידר, חתמה את הטקס ואמרה: "אנו מודים לחברת "הלן דורון" על תרומתם הנדיבה שתעזור לנו בתחום האנגלית ומאחלת לכל הילדים ובני משפחתם שנה טובה ומתוקה".

קטגוריות: רווחה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *