מנכ"ל אלו"ט, דדי עטאס (צילום: עזרא לוי)
מנכ"ל אלו"ט, דדי עטאס (צילום: עזרא לוי)

מחסור במטפלים: עמותת אלו"ט מגייסת מעל 100 עובדים

בזמן שבחברות וארגונים רבים מפטרים או מוציאים לחל"ת, בעמותת אלו"ט מגייסים עובדים רבים נוספים דווקא בעת זו
שי שגב | 30.10.2023

בזמן שבחברות וארגונים רבים מפטרים או מוציאים לחל"ת והצפי הוא שעשרות אלפים עובדים במשק יאבדו את עבודתם ומקור פרנסתם, בעמותת אלו"ט מגייסים בימים אלה עובדים למעל 100 משרות ברחבי הארץ.

בין המשרות שאלו"ט מציעה: מדריכים.ות בבתים לחיים (הוסטלים) של אלו"ט ברחבי הארץ, אנשי ונשות מקצוע במקצועות הטיפול עבור המסגרות השונות לילדים ובוגרים של העמותה (קלינאיות תקשורת, מרפאות בעיסוק, מטפלים רגשיים ועוד) עובדי מטה ועוד.

באלו"ט מקווים שהתקופה הנוכחית תאפשר לעמותה לפנות לקהלים חדשים, כולל לעובדים שאולי לא חשבו לפני כן בכיוון, ולעזור להם להיקלט בארגון מוביל מקצועית ויציב תעסוקתית.

לדברי דדי עטאס, מנכ"ל אלו"ט: "מאז ומתמיד ההון האנושי באלו"ט עומד בראש סדר העדיפויות של הנהלת הארגון. לאורך עשרות שנות פעילותינו תמיד דאגנו לשמור על העובדים שלנו וסיפקנו להם בטחון תעסוקתי גם ובעיקר בעיתות משבר".

בנוסף אמר: "עשינו זאת בעבר בסבבי הלחימה הרבים וכמובן בתקופת הקורונה. היום במצב של חוסר וודאות אנו מספקים סביבת עבודה יציבה ותומכת. על רקע הפיטורים הנרחבים עליהם אנו שומעים מידי יום וחוסר הוודאות במשק, העבודה באלו"ט מציעה יתרונות כמו יציבות תעסוקתית, הכשרות מקצועיות, ותנאים טובים למתאימים".

קטגוריות: רווחה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *