עובדי AIG בשיתוף עם עמותת שניר (צילום: יח"צ)
עובדי AIG בשיתוף עם עמותת שניר (צילום: יח"צ)

עובדי חברת הביטוח הצטרפו לעמותת שניר למען משפחות מועטות יכולת

חברת AIG למען החלש בחברה: מנכ"לית החברה, יפעת רייטר, מנהלי ועובדי חברת הביטוח, ארזו ושינעו כ-300 ארוחות חג למען משפחות מעוטות יכולת לקראת ראש השנה
שי שגב | 07.09.2023

פרויקט אריזת סלי המזון לקראת ראש השנה, הוא חלק מהפעילות השוטפת שמקיימת חברת הביטוח AIG בשיתוף פעולה עם עמותת 'שניר' אשר מסייעת לשכבות חלשות בחברה בישראל.

עמותת שניר הוקמה בשנת 2010 ומיום הקמתה שמה לה למטרה לסייע לשכבות החלשות בישראל, במגוון תחומים כמו הזדמנות שווה בחינוך, סיוע כספי למעוטי יכולת לצורך תשלום עבור נושאים אלמנטריים כמו דמי שכירות, ארנונה ותשלומי חשמל, העברת סלי מזון למשפחות נזקקות ועוד.

כמו כן, העמותה מעניקה סיוע למשפחות במצוקה שנקלעו למצבים משפטיים, פיננסיים, רפואיים או הנדסאים מסובכים, ואנשי מקצוע מטעמה של העמותה מסייעים להם להיחלץ מהמצבים הללו ללא עלות. מנהלי העמותה הם אנשי עסקים צעירים שרואים את הפעילות בעמותה כאחד הדברים החשובים ביותר בחייהם, עבורם ועבור דור ההמשך והם סוחפים אחריהם מתנדבים רבים.

מנכ"לית חברת הביטוח AIG, יפעת רייטר ציינה: "לצערנו אנו מזהים ופוגשים מדי יום משפחות רבות בישראל הסובלות ממחסור, ויוקר המחיה רק מגדיל את הפערים בחברה. אני מקווה שבאמצעות סלי המזון, המשפחות לא ירגישו בחוסר. אני גאה במנהלי ועובדי החברה שנרתמו לארוז סלי מזון למען משפחות נזקקות כמו בכל חג, וכך נמשיך לעשות גם בחגים הבאים. חג שמח!".

קטגוריות: רווחה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *