מימין: דניאלה פרוסקי שיאון, אלי שגיב ועובדי לוריאל ישראל
מימין: דניאלה פרוסקי שיאון, אלי שגיב ועובדי לוריאל ישראל (צילום: רמי ועזרא לוי)

מאות עובדי לוריאל בישראל יצאו להתנדב ב-10 מוקדי רווחה

האירוע נעשה במסגרת "יום האזרחות הטובה" אותו מקיימת החברה זו השנה ה-13
שי שגב | 10.07.2023

מאות מנהלי ועובדי לוריאל בישראל, בראשם אלי שגיב – מנכ"ל לוריאל ישראל, יצאו להתנדב ב-10 מוקדים שונים ברחבי הארץ למען הקהילה, במסגרת "יום האזרחות הטובה" אותו מקיימת החברה זו השנה ה-13. הפעילות כללה את כל עובדי החברה מהמטה בנתניה והמרכז הלוגיסטי בקיסריה, אשר הקדישו את כל יום העבודה שלהם לטובת התנדבות משמעותית למען הקהילה.

הפעילות החלה משעות הבוקר המוקדמות ב-10 מוקדים שונים, מרמת גן ועד בני ברק, מנתניה והכפר הירוק ועד גן חיים, ועסקו בפעילות התנדבותית משמעותית, בשיתוף פעולה עם ארגונים ועמותות המהווים שותפים חברתיים של לוריאל לאורך טווח ארוך.

10 מוקדי ההתנדבות היו: בתל השומר – מרכז הפנאי במחלקה האונקולוגית – טיפולי ביוטי מפנקים למתמודדות עם סרטן, במרכז השיקומי בית לוינשטיין –  טיפולי ביוטי מפנקים לנשים בתהליך שיקומי, במרכז יום לקשיש של עמותת הדר בנתניה – פעילות פנאי משותפת והפגת בדידות, במרכז חלוקת המזון "נתינה" בנתניה – אריזת חבילות מזון לנזקקים, במרכז עבודה שיקומי (מע"ש) בנתניה – פעילות יצירה ופנאי עם בוגרים בעלי מוגבלויות, במשפחתון "צבעוני" בכפר הירוק –  בניית פינות ישיבה ונוי לטובת ילדים החיים במסגרת חוץ-ביתית, במרכז הלוגיסטי של "לקט ישראל" – מיון פירות וירקות טריים המיועדים לנזקקים, בגן מסילות בנתניה – שתילת שתילים ובניית תיבות קינון לציפורים, במרכז רב שירותים לעיוורים (מרש"ל) בנתניה – פעילות פנאי והעשרה עם החניכים ובביגודית של ויצ"ו בנתניה – מיון וסידור הבגדים המהווים מקור הכנסה המסייע לנשים נזקקות.

אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל, סיכם את היום באירוע מיוחד לעובדים המתנדבים ואמר: "זו זכות עצומה לעצור את השוטף שלנו ולהתנדב למען האחר. לא רק ביום הזה, אלא לאורך השנה כולה, אנו מאפשרים לעובדים שלנו להתנדב על חשבון שעות העבודה ולתרום לקהילות שסביבנו. חברה מצליחה נמדדת לא רק בביצועים העסקיים שלה אלא גם באימפקט החברתי והסביבתי שהיא מייצרת סביבה, מרכיב מרכזי בייעוד והחזון של לוריאל לייצר יופי שמניע עולם יפה יותר".

קטגוריות: רווחה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *