חייל בודד (צילום: יוסי גולן)
חייל בודד (צילום: יוסי גולן)

בכירי המשק נרתמו למען המיזם "אמץ לוחם"

באמצעות מתן סל בשווי כולל של יותר מ-100 אלף שקלים, הגדוד יוכל לממן פעילויות רווחה ללוחמים
שי שגב | 27.09.2023

קבוצת צוות 3 תאמץ את חיילי פלגה ס'2 ביחידת יהל"ם לשלוש שנים נוספות. במסגרת פרויקט "אמץ לוחם" של קרן לב"י, האגודה למען החייל, חברות גדולות במשק ותורמים מהארץ ומחו"ל, ניתן לתמוך מחדש בחיילי היחידות הקרביות בצה"ל. המטרה היא לתמוך במערך הלוחם הסדיר של צה"ל, ותמיכה זו נעשית באמצעות חיבור בין חברות עסקיות ותורמים מהארץ ומהעולם ליחידות לוחמות, אותן הם "מאמצים".

במסגרת האימוץ, מקבלת היחידה המאומצת סל רווחה בסך 100 אלף שקלים בשנה, תוך התחייבות למתן סכום זהה במשך שלוש שנים. התרומה מועברת לגדוד, ועומדת לרשותו לצורך למימון פעילויות רווחה לחיילים על פי הפקודות. לפני שלוש שנים חתמה קבוצת צוות 3 על אימוץ חיילי פלגה ס'2 ביחידת יהל"ם, היחידה המיוחדת של חיל ההנדסה הקרבית. הפלגה עוסקת בפריצה חמה וקרה ופירוק פצצות וכן התמודדות עם נשק וטרור.

השבוע התקיים מפגש בו חתם ניר גלבוע, מנכ"ל קבוצת צוות 3, לעוד שלוש שנים של אימוץ חיילי היחידה: "גאים בלוחמים היקרים שהצטרפו למשפחתנו הגדולה ושמחים להמשיך במסורת", אמר גלבוע. "דאגה לרווחתם של החיילים היקרים היא הזכות שלנו ואני מאחל להם הצלחה רבה. קיים דמיון רב בין פעילות היחידה, שאחראית לביטחון ולשקט של תושבי מדינת ישראל לבין קבוצת צוות 3, הדואגת אף היא לביטחון והשקט של הלקוחות שלנו- עסקים ומוסדות ציבור ברחבי מדינת ישראל. תודה לשותפים שלנו: קרן לב"י ואמץ לוחם".

קטגוריות: רווחה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *