הדיירים והחברים באקי"ם חדרה (צילום: חומי נהרי אריאלי)
הדיירים והחברים באקי"ם חדרה (צילום: חומי נהרי אריאלי)

אקי"ם חדרה למען כוחות ההצלה והביטחון

הדיירים והחברים באקי"ם חדרה תומכים בכוחות אמצעות ציורים, ברכות, הכנת עוגות ואריזתן, הכנת ואריזת חבילות שי ועוד
שי שגב | 08.11.2023

הדיירים והחברים באקי"ם חדרה, אנשים עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), נרתמים למען כוחות הביטחון וההצלה במגוון פעילויות.

במקבץ הדיור של אקי"ם חדרה גרים דיירים מבוגרים ומזדקנים בגילאי 60 ומעלה. הדיירים מודעים למלחמה מאז שהיא פרצה, וחשוב להם לתרום את חלקם מהעורף למאמץ המלחמתי של החיילים.

הדיירים הכינו חבילת שי ללוחמים שבשטח. לחבילות צורפו איגרות מרגשות מהדיירים באהבה. כמו כן, הדיירים הכינו עם המדריכות של מקבץ הדיור ציורים של דגל ישראל, עם משפטי חיזוק ועידוד לחיילים. הציורים נאספים ונשלחים לחיילי צה"ל.

נורה שאהין, מנהלת מקבץ הדיור של אקי"ם חדרה, מספרת: "הדיירים שמחים מאוד לתרום את חלקם למורל ולמצב הרוח של החיילים. ואנו מעודדים אותם לכך. הדיירים מאוד סומכים על החיילים וכוחות ההצלה. הם יודעים שמדינת ישראל באמצעות כוחות הביטחון וההצלחה תמיד תשמור עליהם ועל כולנו. חשוב לנו שהם ירגישו את הביטחון ואת האמונה וכתוצאה מכך גם רגיעה".

התנדבות מבורכת נוספת היא של החברים במרכז היום של אקי"ם חדרה המנוהל על ידי חומי נהרי אריאלי. החברים ארזו חבילות שי שנתרמו על ידי קבוצת אנשים ממועדון "רוטרי" חדרה. לכל מארז מצורפים ציורים ומכתבי ברכה עם מילות חיזוק לכוחות הביטחון וההצלה. השלט תלוי בכניסה למרכז היום, ותורם רבות לתחושת האחדות וקרוב הלבבות.

דיירי הדירות של אקי"ם חדרה הכינו עוגות למען החיילים. לכל עוגה צורפה ברכה מרגשת שכתבו הדיירים. הדיירים הכינו בהתרגשות רבה ומכל הלב את העוגות והברכות.

קטגוריות: רווחה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *