סיפורים מתוך השקט. צילום: חנוך רעים
סיפורים מתוך השקט. צילום: חנוך רעים

"מיוחדידה" בהרצליה: האולם לא יוחשך, עוצמת הקול תונמך

יוזמה משותפת של עיריית הרצליה ומנהיגות ההורים המקומית הובילה לפרויקט המיוחד להנגשת הצגות הילדים. הפרטי כאן
מערכת | 30.07.2023

עיריית הרצליה, מרכז דידה ומנהיגות הורים מיוחדים בהרצליה מקיימים את "מיוחדידה" – הצגות משמחות לילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם. ההצגות מונגשות ומותאמות, האולם לא יוחשך ועוצמת הקול תהיה נמוכה מהרגיל. ההצגות יתקיימו במרכז דידה, ברחוב יוסף נבו 18.

מוצרט הקטן

* מאת: גדית כהן
* יום: שני, 31.7
* שעה: 17:30
* מחיר: 30 שקלים לילד+ מלווה
* גילאים: 5-10
* משך: 45 דקות

הצגה זוכת פרסים על המלחין המפורסם ביותר בעולם. בגיל 3 מוצרט הקטן כבר ניגן בפסנתר! בגיל 5 הלחין את היצירה הראשונה שלו! לאביו יש תוכניות גדולות עבורו אבל יותר מכל מוצרט הקטן רוצה להיות…ילד.

הצגה מסוגננת של שחקנית וירטואוזית, המלווה ביצירות מוזיקליות שהלחין וולפגנג אמדאוס מוצרט. ההצגה מטפלת בנושא ענק של גאונות, יוצרת קסם אמיתי ומציגה סיפור מכמיר לב מלא בהומור ושובבות.

סיפורים מתוך השקט

* מאת: תיאטרון המדיטק
* יום: רביעי, 16.8
* שעה: 11:30
* מחיר: 30 שקלים לילד+ מלווה
* גילאים: 5 ומעלה
* משך: 50 דקות

סיפור בפנטומימה בעקבות הספר "אהרן והעיפרון הסגול". מספרת סיפורים חובבת חרוזים ופנטומימאי חובב שתיקות, מגלים לילדים את כל הסודות שמאחורי הפנטומימה. איך מכלום נהיה הכל. יחד עם הילדים הם בונים תפאורה, תופרים תלבושות ואז מספרים סיפור שהילדים לוקחים בו חלק פעיל. בדרך הם מגלים כמה הרפתקאות מסתתרות בתוך השקט הזה.

הצגות "מיוחדידה" הן הזדמנות לילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם ליהנות מאמנות תרבות איכותית ומעודדת הכלה. ההצגות מונגשות ומותאמות כדי לאפשר לילדים עם צרכים מיוחדים להשתתף בהן במלואן.

להזמנת כרטיסים, ניתן לפנות למרכז דידה בטלפון 09-9569666

מוצרט הקטן. צילום: וויצק בריטניק

מוצרט הקטן. צילום: וויצק בריטניק

קטגוריות: חינוך

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *