חיילי גדולים במדים בסיום מסע הכומתה
חיילי גדולים במדים בסיום מסע הכומתה. צילום: יוני רייף

חברת הביטוח אימצה את החיילים של עמותת "יד לילד המיוחד"

כלל ביטוח ופיננסים ליוותה את חיילי התכנית "גדולים במדים" אותם אימצה החברה לפני כשלוש שנים, במסע כומתה מרגש בבסיס זיקים
שי שגב | 08.06.2023

הנהלת כלל ביטוח ופיננסים לקחה חלק בטקס הענקת כומתה לחיילי התכנית "גדולים במדים", של עמותת יד לילד המיוחד, 11 צעירים עם צרכים מיוחדים, תלמידי בית הספר, "מוריה באשקלון", המשרתים בבסיס זיקים ביחידה שחברת כלל אימצה לפני כשלוש שנים.

תכנית "גדולים במדים" של עמותת "יד לילד המיוחד" פועלת לטפח ולשלב צעירים עם מוגבלות בעשרות בסיסים של צה"ל ברחבי הארץ, ובכך מאפשרת להם לממש עצמם ולהרגיש חלק מהחברה הישראלית.

כחלק מפעילותה הענפה של כלל ביטוח ופיננסים למען הקהילה, אימצה החברה לפני כשלוש שנים 11 צעירים על רצף האוטיזם או עם מוגבלות שכלית, המשרתים ביחידה "כלל ביטוח ופיננסים" בבסיס זיקים. החברה מלווה אותם בצמתים חשובים בחייהם ותומכת בעמותה.

יורם נוה, מנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים, מסר: "התרגשנו לקחת חלק במסע הכומתה של חיילי תכנית "גדולים במדים", אותם אימצנו לפני כשלוש שנים. כחברה מובילה במשק, חשוב לנו לתרום ולהעניק לחברה הישראלית, תוך חיבור לליבת העסקים שלנו. בעשייתנו היומיומית אנו עוסקים בתמיכה ומתן מענה לציבור בהתמודדויות מורכבות וברגעים מאתגרים, הפוקדים אותנו במהלך החיים.

הרב מנדי בליניצקי, מנכ"ל עמותת יד לילד המיוחד: "אני מודה לכלל ביטוח ופיננסים על הסיוע וההירתמות למען תכנית 'גדולים במדים', ועל הליווי של החיילים היקרים שלנו במסע הכומתה המרגש. שיתוף הפעולה של חברות מובילות במשק לאימוץ היחידות השונות בבסיסי צה"ל וליווי של חיילי התכנית בתהליך, הוא אות כבוד לחברה הישראלית".

קטגוריות: חינוך, אנשים

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *