מכל איסוף תרומות (צילום: פתחון לב)
מכל איסוף תרומות (צילום: פתחון לב)

מכדררים לתרומות: כדורסלני הנבחרת למען "פתחון לב"

לקראת חג הפסח, ב-150 תחנות דלק "סונול" הוצבו מכלים לאיסוף בגדים למשפחות נזקקות עם תמונות כוכבי הנבחרת עליהן
שי שגב | 28.03.2023

זו השנה השביעית בה קבוצת האנרגיה סונול וארגון "פתחון לב" משתפים פעולה לטובת עידוד הציבור לתרום לקראת חג הפסח בגדים למשפחות נזקקות. הפעם, מצטרף שחקן חיזוק משמעותי – איגוד הכדורסל הישראלי. שחקני הנבחרת לקחו חלק באריזת סלי מזון וסייעו לקידום הפעילות. 

במסגרת המהלך החברתי הוצבו ב-150 תחנות סונול מיכלים לאיסוף בגדים למשפחות נזקקות. הבגדים שנמצאים במצב טוב מועברים למשפחות ובגדים שאינם במצב טוב נהפכים למטליות עבור מפעלי תעשייה. עד כה נתרמו כ-2,000 טון ביגוד שסייעו לרכישת 3,700 סלי מזון בשווי של מיליון שקלים וחצי. רשימת התחנות בהן מוצבים המכלים מופיעה באתר ובאפליקציית סונול.

אלי כהן, מנכ”ל פתחון לב: "איננו יכולים להישאר אדישים לנוכח הידיעה שיש עדיין אנשים רבים מדי במדינת ישראל שמתקשים למצוא לבוש ראוי, בעיקר בחודשי החורף. על כן הובלנו פתרון פשוט ונוח באמצעות הפרויקט המיוחד הזה, יחד עם שותפינו – סונול ווניש, ובעזרת רוחב ליבו של הציבור אספנו כמות גדולה של בגדי יד שנייה. יצרנו מערכת חכמה שבעזרתה גם הבגדים מגיעים לנזקקים, גם מאפשרים רכישה של סלי מזון וגם משלמים משכורות ומספקים תעסוקה לאנשים עם מוגבלויות. לשם כך, החלטנו להרחיב את הפרויקט ואנו גאים על שיתופי הפעולה וההיענות של הציבור. יחד, נמשיך לפעול למען השכבות החלשות בפריפריה ובכל מדינת ישראל".

קטגוריות: ספורט, החדשות, רווחה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *