חבלה בידו של אביב לאחר האירוע. צילום: שרון מישקובסקי
חבלה בידו של אביב לאחר האירוע. צילום: שרון מישקובסקי

מי הטיח לקרקע רוכב צעיר על הרצף בפארק הירקון?

אמו של אביב מישקובסקי סיפרה כיצד בזמן שרכב בצד ימין בפארק הירקון, אלמוני שצעד מולו הפיל אותו בכעס לרצפה תוך כדי קללות - וגרם לו לחבלות
מערכת | 21.08.2023

מיהו האלמוני שהטיח ביום ראשון לרצפה את אביב, צעיר על הרצף האוטיסטי מהרצליה, בעת שרכב על אופניים בפארק הירקון, בפעילות של עמותת "אתגרים"? אמו, שרון מישקובסקי, פעילה ותיקה למען אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, מחפשת אחר התוקף האלמוני, שהותיר את בנה שקוע על הקרקע, תוך כדי שהוא מגדף אותו. למאמצים הצטרפו גם גורמים בעיריית תל אביב – יפו, במאמץ למצוא תיעוד למקרה.

אביב מישקובסקי אחרי התקיפה. צילום: שרון מישקובסקי

אביב מישקובסקי אחרי התקיפה. צילום: שרון מישקובסקי

בפוסט פייסבוק שפירסמה סיפרה מישקובסקי: "לאיש הזה שהפיל את אביב בכוונה מהאופניים בזמן שרכב בפארק הירקון במסגרת פעילות בעמותת 'אתגרים'.  מה אומר לך, אני מקווה שאתה חי בשלום עם עצמך…

"לאביב שלי, בחור על הרצף האוטיסטי, הסבירו שבנתיב אופניים נוסעים בצד ימין, לכן הוא העז לנסוע לפי החוקים ולא לפנות לך את הדרך. כשהלכת מולו בנתיב שלו. אביב לא יודע לפרש סיטואציות חברתיות ולא הבין שזו הציפיה שלך. ואתה – גם הלכת על שביל אופניים וגם עצרת ובחמת זעם דחפת את אביב והפכת אותו על הרצפה עם האופניים עליו צעקת וקיללת.

"אביב לא הבין מה עשה לך, ומרוב מצוקה התחיל לפגוע בעצמו. אביב שלי אוטיסט, אתה סתם איש רע".

היא ביקשה לשתף את הפוסט ככל האפשר, כדי לנסות ולהגיע לתוקף האלמוני. ואכן מאז פרסומו זכה הפוסט למאות שיתופים. בשיחה עם "רגישות" סיפרה מישקובסקי כי היא זוכה לעזרה מצד גורמים רבים, בהם גורמים עירוניים שנרתמו לסייע לה במשימה.

האירוע התרחש ביום ראשון בשעה 18:20 בשביל לפני הפניה לצפארי, צמוד לירקון, באזור המקביל למתקני הכושר לכיוון מזרח.

קטגוריות: החדשות

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *