להחלים מסרטן (צילום: איוון סמקוב, Pexels)
להחלים מסרטן (צילום: איוון סמקוב, Pexels)

בצל המערכה, יש מי שדואג לחולי הסרטן

עמותת ALLCan ישראל פועלת במטרה לקדם לשיפור הטיפול במחלת הסרטן תוך שיתוף פעולה רב-מגזרי
שי שגב | 30.10.2023

עמותת All Can ישראל, שפועלת במטרה לקדם לשיפור הטיפול במחלת הסרטן תוך שיתוף פעולה רב-מגזרי, נרתמת גם בעת הזו על מנת לסייע לחולי הסרטן ובני משפחותיהם שנאבקים במחלה במקביל לאתגרים שמציבה המלחמה. מוביל היוזמה הוא גיא תבורי מנהל העמותה, מחלים מסרטן שבעשור האחרון לאחר החלמתו מתמקד בקידום יוזמות ושותף לעמותות למען חולי סרטן והצוות המטפל בהם – והשנה מוביל את העמותה לצד ארגונים וגופים שותפים.

לאור ניסיון עבר באירועים או תקופות שמרתיעים מטופלים מלהמשיך את שגרת הטיפול ובעקבות כך להעלות את הסיכוי להרעה בתוצאות הטיפול במחלה, הקימה העמותה בשיתוף עם גופים וארגונים אתר דיגיטלי ייעודי דרכו החולים יוכלו לקבל סיוע, תמיכה ומידע על מנת להמשיך לקיים את שגרת הטיפולים החשובה, לקיים עד כמה שניתן את שגרת הבדיקות והאבחונים, סיוע בהגעה למרכזים רפואיים בזמן חירום, וחשיפה למידע ופרטים חשובים לחולים ולסביבה הקרובה העוטפת אותם, דרך סרטונים ומפגשים מקוונים שונים.

בנוסף, דרך האתר יוכלו הפונים להגיע למוקד סיוע הכולל צ'אט עם הגורמים האחראיים.

המטרה העיקרית של היוזמה היא לקרוא למטופלים ובני משפחותיהם להמשיך בטיפול למרות מצב המלחמה ולהיעזר בעמותה בכל אתגר העומד בפניהם ומונע מבעדם מלהמשיך בשגרת הטיפול. חברת All Can ישראל חרטה על דגלה שיפור הטיפול במחלת הסרטן באמצעות שינוי מדיניות, חדשנות ושותפות רב-מגזרית, והקימה עבור חולי הסרטן את האתר, על מנת לעבור את התקופה המורכבת בצורה הטובה ביותר.

גיא תבורי, מנהל עמותת All Can ישראל: "אנו נמצאים בימים מורכבים וקשים מנשוא. בימים אלו, הקושי מוגבר גם בקרב חולי הסרטן, ששגרת טיפוליהם נקטעה ושובשה. על מנת לאפשר להם להמשיך ולשמור על בריאותם, הקמנו אתר וצ׳אט ייעודי, הכולל את כל הכלים והסיוע הנדרש עבורם. אני מזמין את כלל החולים להיכנס לאתר וללמוד אודות זכויותיהם, וכמובן לפנות ללא היסוס, על מנת שנוכל להמשיך ולסייע ככל שניתן.

"אנו מוכנים לסייע בהסעות, הנגשת בדיקות דם, תמיכה רגשית ועוד אתגרים שיעלו".

קטגוריות: בריאות

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *