נר זיכרון
תמונה: designer AI

יום השואה: "שופרסל" תחלק נרות ללא תשלום ב-30 סניפים

שופרסל, בשיתוף עמותת "שם ונר", תחלק בסניפי הרשת נרות נשמה אישיים הנושאים את שמות הנספים בשואה במטרה להנציח את זכרם
שי שגב | 30.03.2023

זה מספר שנים ברציפות, רשת "שופרסל" מחלקת לקהל לקוחותיה נרות זיכרון אישיים הנושאים את שמות הנספים בשואה במטרה להנציח את זכרם – ללא כל תשלום. השנה, ובשיתוף עמותת "שם ונר", השתיים מזמינות את הציבור לקחת ולהדליק נר זיכרון אישי בבית, בחיק המשפחה, לזכר הנספים, בערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה.

במסגרת שיתוף פעולה, לקראת ערב יום השואה הקרוב, שיחול ב-17 באפריל, 2023, רשת המזון ועמותת "שם ונר" – הפועלת להנצחת זיכרון השואה, תחלק אלפי נרות זיכרון לא תשלום ללקוחות ב-30 מסניפי הרשת ברחבי הארץ.

על כל נר נשמה תווית הנושאת את תמצית פרטיו האישיים של אדם אשר נספה בשואה, וכן קוד QR  המפנה לאתר אינטרנט שבו אפשר לקרוא מידע על אותו אדם. עד כה אספה העמותה כחצי מיליון שמות וסיפורים וישנם עוד מיליונים שסיפורם טרם סופר.

אורי וטרמן, מנכ״ל קבוצת שופרסל: "שופרסל גאה לקחת חלק בפרויקט 'שם ונר', שנועד להנציח ולשמר את מורשתם של קורבנות השואה. אנו רואים בכך מחויבות עמוקה ואחריות מוסרית למען הדורות הבאים".

לדברי רוחה וקנין-שער, מנכ"לית העמותה: "אנו מודים לרשת שופרסל שבחרה לקחת חלק במסע כה מרגש לחיזוק ושימור המסורת המבורכת של הדלקת נרות נשמה אישיים ביום הזיכרון לשואה ולגבורה, על מנת שכל בית בישראל ידליק נר לזכר אדם שנספה. מידיי שנה מאות אלפי נרות "שם ונר" נדלקים על ידי הציבור הרחב, במוסדות חינוך, בגופים ציבוריים ובחברות פרטיות, לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה, המטרה שלנו  היא שעבור כל נספה, מששת מיליון נספי השואה יודלק נר נשמה".

קטגוריות: אנשים

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *