עמותת הגל שלי בקרית ים
עמותת הגל שלי בקרית ים (צילום: אדיר אוזן)

קריית ים: 300 בני נוער בסיכון סיימו שנה ועלו בחזרה על הגל

טקס סיום מרגש של עמותת הגל שלי בקרית ים ובו בני נוער סיימו שנה של גלישת גלים
שי שגב | 29.06.2023

300 שני נוער בסיכון אשר מצאו עצמם בשולי החברה הישראלי, כל אחד מסיבה אחרת, חגגו בסוף השבוע את הצלחתם בתהליך ארוך, בטקס סיום מרגש של עמותת הגל שלי בקרית ים.

הטקס אליו הגיעו בני משפחה וחברים סימן את השלמתה של שנת פעילות במהלכה בני הנוער לא וויתרו, התמודדו, התמידו וחרף הזרמים שמשכו לאחור, הצליחו לעלות על הגל ולהגיע אל חוף מבטחים. "הערב הזה מזכיר לכולנו עבור מה, ולשם מה בחרנו להקים את עמותת הגל שלי", סיפר בהתרגשות ירון וקסמן, אחד ממייסדי העמותה. "לראות אתכם, בוגרי התכניות, עומדים היום גאים ואיתנים אחרי שנה כל כך מוצלחת, במהלכה התמודדתם עם איתני הים ויצאנו כולנו מחוזקים יותר. זו זכות ענקית לקחת חלק במסע המופלא המשותף ולעמוד כאן היום ולחגוג את ההצלחה. אנחנו נמשיך להשקיע ולעשות כל שדרוש כדי לדחוף ולעודד ולהעניק הזדמנות לכמה שיותר בני נוער שמצפים לנו פה".

מרכז עמותת הגל שלי הוקם בשנת 2021 על ידי המייסדים של העמותה ירון וקסמן ועומר טולצ'נסקי בשיתוף עם עיריית קריית ים ועמותת 'בדרכך' לזכרו של  שמוליק צביון ז"ל. כולם יחד יצרו את המיזם החינוכי הזה על מנת לטיב עם הנערים והנערות בעיר.

ראש עיריית קריית ים, דוד אבן צור: "מרכז הגל שלי על שם שמוליק צביון זכרונו לברכה הפך לאבן שואבת עבור מאות נערות ונערים בשנה. זה לא רק ספורט. זה לא רק חינוך – זו דרך חיים. אני שמח ומברך על השותפות המשמעותית אשר נוכחת בחיי היום יום של ילדינו, ומסייעת להם לעצב תכונות של מנהיגים ומנהיגות".

קטגוריות: החדשות, אנשים

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *