קרן קימת לישראל שמחה להזמינכם למופע מחבקים את העצים בשירים. יום ראשון א' בסיוון תשפ"ג
קרן קימת לישראל שמחה להזמינכם למופע מחבקים את העצים בשירים. יום ראשון א' בסיוון תשפ"ג

מחבקים את העצים בשירים: מופע משותף לאמנים עם ובלי מוגבלויות

קרן קיימת לישראל מרימה את הכפפה באירוע יחיד במינו
שי שגב | 14.05.2023

מופע מוזיקלי מיוחד לקהל הרחב יתקיים שבוע הבא (21 במאי, 2023), ויתזומר על ידי הרכבים ואמנים עם מוגבלויות.

"מחבקים את העצים בשירים" הוא למעשה הופעה בטבע תחת שמים פתוחים, בו יופיעו הרכבים מוזיקאליים של אמנים עם מוגבלויות, שיארחו אמנים מוכרים במופע שלהם מול קהל רחב. בין האמנים המוכרים, אפשר למנות את קובי אשרת, חני נחמיאס, החוש השישי, ענת סגל, גדולים במדים יובל כספין, אנסמבל שווים, צמד "נא לגעת", צמד "שני עולמות", הרכב מנצח ועוד.

האירוע המיוחד יתקיים ב-21 במאי, 2023, בין השעות 18:30-21:00 באנדרטת חיל הלוגיסטיקה, כאשר האירוע יפתח עם תצוגת כוחות בטחון והצלה ומשם ימשיך למופיע המוזיקאלי.

באירוע קיימת נגישות מלאה, ותהיינה ערכות שמע ללקויי שמיעה ומתרגמת שפת הסימנים, יש שירותים נגישים לנכים עם תו חנייה כמו גם חנייה נגישה.

לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר עם מוקד קו ליער, בטלפון: 1-800-350-550.

דודו אשכנזי, מנהל מחלקת התנדבות וצרכין מיוחדים בוגרים בקק"ל: "נרגשים להזמין את עם ישראל לבוא ליער ולהנות מאירוע מוזיקלי יוצא דופן.  בחרנו להעניק את הבמה, או במקרה הזה את היער, לחברה המופלאים הללו מתוך החשיבות הרבה שקק"ל רואה בשילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה שלנו. אני מאמין שמדובר רק ביריית הפתיחה, ואנו נראה עוד אירועים כאלו בעתיד".

קרן קימת לישראל שמחה להזמינכם למופע מחבקים את העצים בשירים. יום ראשון א' בסיוון תשפ"ג. 21.05.2023. חיל הלוגיסטיקה והתחזוקה, תל חדיד. מופע מוזיאלי של הרכבים עם מוגבלויות בביכוי שירים לטבע ולסביבה בישלוב זמרים ואמנים שונים. ההשתתפות בפעילות מותנית ברישום מראש. ניתן להירשם טלפונית ב"קן ליער" 1-800-350-550 או באתר קקל

קרן קימת לישראל שמחה להזמינכם למופע מחבקים את העצים בשירים. יום ראשון א' בסיוון תשפ"ג. 21.05.2023.
חיל הלוגיסטיקה והתחזוקה, תל חדיד. מופע מוזיאלי של הרכבים עם מוגבלויות בביכוי שירים לטבע ולסביבה בישלוב זמרים ואמנים שונים. ההשתתפות בפעילות מותנית ברישום מראש. ניתן להירשם טלפונית ב"קן ליער" 1-800-350-550 או באתר קקל

קטגוריות: אנשים

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *