בוטיק שמלות הכלה של רוח נשית
בוטיק שמלות הכלה. צילום: יח"צ רוח נשית

כלות למען כלות

קהילת "מתחתנים למען מתחתנים" יחד עם עמותת "רוח נשית" קיימה יום מכירה לשמלות כלה שנתרמו למאורע ומאה אחוז מההכנסות הלכו לעמותה
שי שגב | 09.04.2023

בצל יוקר המחייה והרוחות הסוערות במדינה, קהילת "מתחתנים למען מתחתנים" קיימה שיתוף פעולה ייחודי עם עמותת "רוח נשית", שמסייעת לנשים נפגעות אלימות. יחד שני הצדדים קיימו יום מכירה לשמלות כלה שנתרמו למאורע ומאה אחוז מההכנסות הלכו לעמותה. 

המיזם קם בין היתר תודות למועדון "כלות מספרות", אותו הקימה גלי רוזן-ביטון. במסגרת זו הכלות משתפות אחת את השנייה בהליך תכנון החתונה, באתגרים, הדילמות והקשיים ובכך הן תורמות לתחושת שייכות, הכלה וערבות הדדית. רוזן ביטון מסרה: "הערכים המרכזיים עליהם מושתתת קהילה אמיתית הם ערכי נתינה. הכלות התגייסו במהירות רבה עם רצון גדול להיות חלק פעיל ביום זה. כולן כאחת רואות את החשיבות הגדולה בתרומה לקהילה ובטח בנושאים כה חשובים אותם מקדמת עמותת 'רוח נשית'".

נטלי מאירי, מנהלת הבוטיק של עמותת "רוח נשית", סיפרה: "הבוטיק הוא מיזם שהקונספט שלו הוא תרומה על תרומה. כל השמלות נתרמו ממעצבים ומכלות שהתחתנו, וכל כלה שרוכשת תורמת לעשייה של העמותה. הלב של הבוטיק הוא המתנדבות שפותחות אותו לכלות במהלך החודש במסגרת פגישות מתואמות מראש. כשהחלטנו שנעשה השנה מכירה לציון 16 שנים לעמותה ושהחזון הוא להחליף את כל השמלות שבבוטיק – 'מתחתנים למען מתחתנים' נכנסו לתמונה במלוא הכוח והרצון לתת ולעזור! לא פחות מ-15 מתנדבות התגייסו לטובת הקמת הפרויקט. קונספט המכירה הוא לתת אפשרות לכלות לרכוש שמלות שהעלות שלהן נמוכה יותר – 1116 שקל לכל שמלה. יהיו גם שמלות קצרות ב-250 שקל".

קטגוריות: אנשים

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *