ינון אהרוני. צילום: פרטי
ינון אהרוני. צילום: פרטי

הממשלה אישרה את מינוי ינון אהרוני לתפקיד מנכ"ל משרד הרווחה והביטחון החברתי

הממשלה אישרה את הצעת שר הרווחה והביטחון החברתי, יעקב מרגי, למנות את ינון אהרוני לתפקיד המנהל הכללי של המשרד כמינוי קבוע לאחר ששימש כממלא מקום בארבעת החודשים האחרונים
שי שגב | 15.05.2023

ינון אהרוני שימש כממלא מקום מנכ"ל המשרד וכסמנכ"ל בכיר לניהול ההון אנושי, תפקיד אותו מילא בשנים האחרונות וזוכה להערכה רבה בקרב עובדי המשרד. בתפקידיו האחרונים הוביל אהרוני תהליכים ארגוניים משמעותיים ביותר ובראשם הקמת מנהלים מקצועיים במשרד הרווחה ופיתוח אגפים ושירותים חדשים לרווחת האוכלוסייה בישראל.

אהרוני מתגורר במושב קלחים שבנגב המערבי, הוא בעל תואר שני במינהל ומדיניות ציבורית מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב ותואר שני נוסף בחקר סכסוכים ניהולם ויישובם באוניברסיטה העברית. אהרוני כיהן למעלה מעשור בתפקידים בכירים בתחומי המינהל וההון האנושי בשירות המדינה. את דרכו בשירות המדינה החל ברשות לפיתוח התיישבות הבדואים בנגב.

שר הרווחה והביטחון החברתי, יעקב מרגי: "ינון הוא מנהל מוכשר ומקצועי בעל ניסיון רב ויכולת ניהולית מוכחת הן במשרד והן בתפקידיו הקודמים. אני מאמין שניסיונו הרב, ההיכרות עם המשרד וההערכה הרבה שלה הוא זוכה בקרב העובדים, המנהלים והשותפים, יסייעו בידו בהצעדת המשרד קדימה ליישום מדיניות רווחה מתקדמת, יעילה ובעיקר רגישה לצורכיהם של אזרחי ישראל.

במהלך התקופה האחרונה שימש אהרוני כממלא מקום המנהל הכללי וסייע בידי רבות ביישום מדיניות הרווחה שאותה אנו מובילים, לרבות הכנת תקציב המשרד לשנים 2024-2023 שבו הגענו להישגים גדולים. אני מבקש להודות לינון על התגייסותו למשימה ועל עבודתו המקצועית בחודשים האחרונים. יחד בעזרת השם נצעיד את שירותי הרווחה בישראל קדימה, ונעמוד באתגרים העומדים לפתחו של המשרד בשותפות עם הנהלת המשרד ועובדיו המסורים".

ינון אהרוני, מנכ"ל משרד הרווחה והביטחון החברתי: "אני מודה לשר מרגי על הבעת האמון. בכוונתי להפשיל שרוולים ולהאיץ את תנופת העשייה במשרד שהחלה עם כניסתו של השר מרגי לתפקיד. מולנו ניצבים אתגרים רבים החל מטיפול בבני נוער בסיכון ועד סיוע למשפחות אשר נמצאות בחוסר ביטחון תזונתי, יישום חוק שירותי רווחה לאנשים עם מוגבלות ושיפור שירותי הקהילה לאוכלוסייה הוותיקה, ונעשה הכל כדי שנעמוד בכולם בהצלחה".

קטגוריות: החדשות, אנשים

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *