תזמורת משטרת חדרה מנגנת לדיירי אקי"ם חדרה
תזמורת משטרת ישראל. משטרת צילום: באדיבות אקי"ם חדרה

תזמורת המשטרה הופיעה בפני דיירי אקי"ם חדרה

המופע הוא חלק מפעילות התנדבותית של תחנת משטרת חדרה בסניף אקי"ם
מערכת | 06.07.2023

שיתוף פעולה פורה בין אקי"ם חדרה לבין השוטרים בתחנת משטרת חדרה. הרכב של חמישה נגנים מתזמורת משטרת ישראל הופיע בפני הדיירים בבריכה של אקי"ם בחדרה, כאשר הרכב הנגנים כלל כלי נשיפה ותופים.

המופע שנמשך כשעה התקיים בשבוע שעבר. כ-50 דיירים ודיירות הגיעו למקום, נרגשים מכך שמופע שלם הוקדש כולו בהתנדבות במיוחד עבורם. הדיירים נהנו מכל רגע. הם מחאו כפיים בהתלהבות רבה, ורקדו לצלילי המוזיקה הסוחפת, שניגנו עבורם נגני התזמורת. כמו כן, אקי"ם חדרה דאגו לכיבוד עשיר ומפנק לנגני התזמורת ולדיירים.

תזמורת משטרת ישראל (צילום: באדיבות אקי"ם חדרה)

תזמורת משטרת ישראל (צילום: באדיבות אקי"ם חדרה)

מי שאחראי על פעילות יפה זו מטעם משטרת חדרה זה מש"ק קהילה, מוטי הראל, שנמצא בקשר מול רכזת המתנדבים של אקי"ם חדרה והאזור, יונה מאור.

יש לציין, כי שיתוף הפעולה בין הצדדים נמשך כשנה, ובמסגרתו היו מספר הדרכות – השוטרים של משטרת חדרה הדריכו את דיירי אקי"ם חדרה בנושא זהירות בדרכים ותרגול חציית כביש במעברי חצייה. הנושא השני שנערך הוא בשימוש מושכל באינטרנט. אירוע נוסף היה לפני מספר חודשים כאשר משטרת חדרה אירחה דיירים של אקי"ם חדרה והאזור בפורים ליום קהילה בתחנה.

יונה מאור, רכזת המתנדבים באקי"ם חדרה והאזור, אומרת: "המופע בבריכת אקי"ם חדרה היה מרתק ומלהיב, הדיירים רקדו בשמחה ומאוד נהנו.  ברצוני להודות למשטרת ישראל ובמיוחד לתחנת משטרת חדרה ולמש"ק קהילה, מוטי הראל . הקשר בינינו לבין המשטרה הוא חם ומשפחתי. הפעילויות המשותפות תורמות רבות לדיירים שלנו. השוטרים גורמים להם להרגיש חלק בלתי נפרד מהקהילה, ולהרגשה של תמיכה ופרגון. צוות אקי"ם חדרה והאזור, הדיירים ומשפחותיהם מוקירים את תרומתה הרבה של המשטרה לדיירים שלנו. תודה רבה מעומק הלב, אנו  מעריכים אתכם מאוד, כן ירבו מתנדבים כמוכם בקהילה".

תזמורת משטרת ישראל

תזמורת משטרת ישראל (משטרת צילום: באדיבות אקי"ם חדרה)

קטגוריות: החדשות, רווחה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *