פמלה בקר, יו"ר וממייסדות המעגל של ג'רמי
פמלה בקר, יו"ר וממייסדות המעגל של ג'רמי (צילום: יח"צ)

חשיפה לצפון: "המעגל של ג'רמי" בא לנהריה

אירוע פתיחת הפעילות באזור הצפון תצוין ב"יום נינג'ה" לחברי הקהילה שיתקיים ביום שישי השבוע
שי שגב | 03.07.2023

עמותת "המעגל של ג'רמי", התומכת בילדים ובני נוער צעירים שחיים וגדלים במשפחות המתמודדות עם מחלת הסרטן, מרחיבה את פעילות הקיץ שלה באזור הצפון. העמותה תקיים אירוע קיץ ראשון בהשתתפות חברי הקהילה מאזור נהריה והסביבה ביום שישי הקרוב: 07 ביולי, 2023, החל מהשעה 09:45 בבוקר.

אירוע הפתיחה של פעילויות הקיץ של המעגל של ג'רמי יהיה בסימן "יום נינג'ה", יום אתגרי מהנה שיתקיים במתחם נינג'ה סיטי בחיפה, יכלול כיבוד למשתתפים וכן העמותה תעמיד הסעה מנהריה למתחם בחיפה. במקביל לאירוע בצפון העמותה תקיים שני אירועי נינג'ה נוספים בכפר סבא ובמודיעין. לשלושת אירועי הפתיחה צפויים להגיע קרוב ל-700 משתתפים, ילדים, נוער והורים. זהו האירוע הגדול ביותר של העמותה מאז הקמתה.

"השנה החלטנו לשים דגש על התרחבות הפעילות שלנו לאזור הצפון. אמנם לאורך השנים אנחנו מקיימים אירועים באזור חיפה אך היה חשוב לנו להגיע ולתמוך בקהילה רחבה יותר באזור הצפון ולהגיע לאוכלוסיות מגוונות מרחבי הארץ. כמדי שנה גם הקיץ אנחנו פועלים לאפשר לילדים והמשפחות להנות מרגעים של שקט, שמחה והנאה. אנחנו מזמינים את המשפחות מאזור נהריה והסביבה להצטרף אלינו ולפעילויות שלנו המתקיימות לאורך כל השנה", אמרה פמלה בקר, יו"ר וממייסדות המעגל של ג'רמי.

מספר הפעילויות שתקיים העמותה השנה גדל ומטרה לתת מענה לקהילה ההולכת וגדלה של המעגל של ג'רמי שמונה היום מעל ל-900 משפחות מהצפון ועד הדרום. ההשתתפות באירועים של המעגל של ג'רמי ללא תשלום וכוללים כיבוד והסעות במידת הצורך.

"רוב הילדים מצפים לחופש הגדול ולפעילויות משפחתיות. פעילויות אלו לרוב דורשות משאבים כמו זמן, כסף ואנרגיות. אבל במשפחות בהן אחד מבני המשפחה מתמודד עם מחלה קשה ההורים מוצאים עצמם ללא משאבים ואנרגיות לארגון פעילויות קיץ. השליחות שלנו היא להעניק לילדים ולמשפחות רגעים של שקט, שמחה והנאה", הוסיפה פמלה בקר.

המעגל של ג'רמי (ע.ר.) הוקם לפני כ-14 שנים במטרה לאפשר לילדים ולמשפחתם רגעי שקט מקשיי היומיום של ההתמודדות עם מחלת הסרטן, באמצעות פעילויות של הנאה וכיף, וכן היכרות ושיח עם ילדים שנמצאים במצב דומה. לאורך השנה האחרונה מעל 2000 משתתפים הגיעו לאירועים שהתקיימו ברחבי הארץ. האירועים כוללים, הסעות, כניסה לאתרים/אטרקציות, ארוחת צהריים וההשתתפות היא ללא תשלום.

קטגוריות: רווחה, החדשות

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *