מיכאל שרבט מנחה את הסדנה (צילום: רוני גבריאל שדה)
מיכאל שרבט מנחה את הסדנה (צילום: רוני גבריאל שדה)

ילדי סאנרייז נהנו מסדנת DJ

שדרן רדיו לב המדינה, מיכאל שרבט, שמע על מצוקת התקציב של עמותת "סאנרייז" והתגייס להנחות סדנת DJ לילדים בהתנדבות
שי שגב | 28.08.2023

שדרן רדיו לב המדינה FM91 וה-DJ, מיכאל שרבט, הגיע בהפתעה לקייטנות הקיץ הדו לשוניות לילדים יהודים וערבים חולי סרטן של עמותת סאנרייז, שם התגייס להנחות בהתנדבות סדנת DJ ייחודית לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן לצד האחים והאחיות שלהם. במהלך הסדנה למדו ילדים על תפקיד ה-DJ, שילובי מוזיקה, מיקסים ועוד וכן חוו הזדמנות להיות DJ לרגע אחד מהעמדה הייחודית שהוקמה במקום.

עמותת סאנרייז דיווחה לאחרונה במספר ראיונות לתקשורת על ירידה בתרומות השנתיות בהיקף של מיליון שקל בשנה, קושי תקציבי שגרם לסאנרייז לצמצם את ימי הקייטנות מפאת חוסר יכולת לשלם לספקים ואף שם את המשך פעילות הקייטנות בסימן שאלה. קייטנות הקיץ של סאנרייז מוצעות לילדים המתמודדים עם סרטן, לאחים ולאחיות שלהם, מונגשות וכוללות הסעות עד פתח הבית.

"התרגשתי מאוד מהמפגש עם הילדים, לשמח ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן לצד האחים והאחיות שלהם זו זכות גדולה עבורי", כך מסר שרבט.

מירית פרנקל, מנכ"לית עמותת סאנרייז בישראל: "השנה פתחנו את קייטנות הקיץ של סאנרייז באיחור בגלל קושי תקציבי ומחסור של כמיליון שקל בתרומות השנתיות, מה שמקשה עלינו מאוד לשלם למנחי הפעילויות והספקים. כל התנדבות כמו זו של מיכאל או תרומה מהווה עבורנו ערך גדול והכי חשוב – שמחה לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן, האחים והאחיות שלהם".

קטגוריות: החדשות, רווחה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *