טקס קבלת שבת באקי"ם חדרה (צילום: יונה מאור)
טקס קבלת שבת באקי"ם חדרה (צילום: יונה מאור)

טקס קבלת שבת עם שוטרים ופקחים באקי"ם חדרה

שוטרי משטרת חדרה, ביחד עם שוטרים ופקחים מהשיטור העירוני של עיריית חדרה, ערכו טקס קבלת שבת מיוחד במינו לדיירי אקי"ם חדרה
שי שגב | 11.09.2023

השוטרים של תחנת משטרת חדרה, וכמו כן שוטרי ופקחי השיטור העירוני של עיריית חדרה, הגיעו ביום ששי בשבוע שעבר לערוך טקס קבלת שבת לדיירים ולדיירות של אקי"ם חדרה. הטקס התקיים בהוסטל של אקי"ם ברחוב בוטקובסקי.

הדיירים הנרגשים חיכו לשוטרים ולפקחים בכיליון עיניים, וכשהגיעו, עם הרבה חיוכים ואור בעיניים, הדיירים שמחו מאוד לראותם. הטקס כלל קידוש על היין וזמירות לכבוד שבת, והתנהל באווירה חגיגית ומיוחדת. בתוך כך המשתתפים באירוע ברכו זה את זה באיחולי שבת שלום ומבורך.

יונה מאור, רכזת המתנדבים של אקי"ם חדרה, ארגנה את האירוע ביחד עם מוטי הראל, מש"ק קהילה במשטרת חדרה. שניהם השתתפו בטקס קבלת השבת.

יונה מאור מספרת: "יש לנו מסורת של אירועים משותפים יפים ומיוחדים עם משטרת חדרה, שמתנדבים אצלנו לאורך כל השנה. הפעם החלטנו לראשונה לקיים טקס קבלת שבת משותף ביחד עם משטרת חדרה והשיטור העירוני של עיריית חדרה. כל הנוכחים בטקס התרגשו עד דמעות לראות עד כמה הדיירים שמחים ומשתפים פעולה. האווירה הייתה של קדושה וחגיגיות. חשוב לציין, כי השוטרים והפקחים עשו הפוגה מהמשימות היום יומיות שלהם והגיעו לשמח את הדיירים שלנו. בטקס קבלת השבת היה קידוש וכולם יחד שרו זמירות לשבת".

מאור הוסיפה: "אנחנו מודים לשוטרי משטרת חדרה ולשוטרים ולפקחים מהשיטור העירוני שהגיעו אלינו במיוחד לערוך את קבלת השבת המיוחדת, מקרבת הלבבות. הנתינה שלהם באירוע זה וביתר האירועים המשותפים שהם עושים איתנו, מחממת את הלב וראויה להערכה רבה. אנו רואים חשיבות רבה באירוע ייחודי זה. לאור הצלחת האירוע, אנחנו מתכננים לקיים עוד קבלות שבת משותפות עם משטרת חדרה והשיטור העירוני".

קטגוריות: החדשות, רווחה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *