היי-טק (צילום: Pexels)
היי-טק (צילום: Pexels)

"ג'אמה" – "חמ"ל וירטואלי" למתנדבים

באמצעות הממשק, אזרחים יכולים ליזום פעילויות התנדבות ומתן עזרה הדדית באתר אחד, נוח לתפעול הזמין מכל מכשיר
שי שגב | 19.10.2023

ג'אמה הוא סטארט-אפ ישראלי, שפועל מזה מספר שנים והוקם במקור ליצירת קהילות ומעגלי תמיכה להורים "חדשים" שיש להם מאפיינים דומים. אלא שלנוכח המלחמה והצורך של העורף בכלי יעיל שמרכז במקום אחד את כלל מאמצי הסיוע מצד האזרחים, הסבו אותו יוזמיו, האחים כפיר ומיה דיין ל"חמ"ל וירטואלי אולטימטיבי של העורף".

הממשק זמין מכל מכשיר. לאחר כניסה לאתר והזנת פרטים אישיים נפתח ממשק שמציג "מפה חכמה" שמאפשר פרסום יעיל של העזרה המוצעת, החל מתרומת חפצים ומצרכים, הצעת בתים לאירוח ומגורים לאלו שאיבדו את הכל, הצעת תמיכה נפשית מצד אנשי מקצוע שמבקשים לסייע לאלו שמתמודדים עם טראומות קשות ועוד ועוד יזמויות.

הדבר שמייחד את Jama בהשוואה לאתרים דומים, הוא ביכולת של הפלטפורמה לרכז את כל סוגי הסיוע והעזרה במקום אחר תוך הצגת ממשק ברור וקל לתפעול. בשל החובה להירשם למערכת נוצר מגנון בטיחות שמונע העלאת הצעות לא אמיתיות.

כניסה לממשק כאן >>>

אריאלי קפיטל השקיעה בחברה לאחר שהשתתפה באחת מתוכניות החדשנות שאריאלי מנהלת, תוכנית המתקיימת בארה״ב ומיועדת לסטרטאפים מכל העולם מתחומי הבריאות והנפש.
אריאלי קפיטל היא חברת השקעות עם פעילות גלובלית שמתמקדת בהשקעות פעילות בדור העתיד של החברות הטכנולוגיות. החברה פועלת מישראל, ארה"ב ואנגליה, מאתרת ומקדמת חברות טכנולוגיות שבבסיסן יצירת אימפקט מבלי לוותר על רווחים כלכליים כעדיפות עליונה.
קטגוריות: החדשות, רווחה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *