הסדרה "מיוחדת"
הסדרה "מיוחדת" (מקור: כאן חינוכית)

"מיוחדת" נמכרה לרשת טורקית

הסדרה עוסקת בעולמם של בני נוער עם צרכים מיוחדים ונוער על הרצף האוטיסטי
שי שגב | 27.06.2023

סדרת הדרמה המקורית של כאן חינוכית, "מיוחדת" – העוסקת בעולמם של בני נוער עם צרכים מיוחדים ונוער על הרצף האוטיסטי- נמכרה לרשת השידור הטורקית Kanal D.

לראשונה, כאמור, ישודר בטורקיה עיבוד מקומי לסדרת דרמה ישראלית מקורית, ותקרא בגרסתה הטורקית "Dönence". את דמותה של מאיה, שאותה שיחקה בר מיניאלי, תגלם לא אחרת מאשר אושיית הרשת והשחקנית סומיה איידואן (Sümeyye Aydogan) כוכבת "בקיץ שעבר" של נטפליקס ו"נבגדת". את דמותה של אלונה, שאותה שיחקה אלה מלאכי, תגלם השחקנית הצעירה והמבטיחה אולקו הילאל (Ülkü Hilal Çiftçi), שכבר הספיקה לככב במספר דרמות טורקיות שכבשו את העולם.

הסדרה "מיוחדת" עוסקת בנוער עם צרכים מיוחדים ומשלבת צעירים עם צרכים מיוחדים ונוער על הרצף האוטיסטי, כחלק מצוות השחקנים ויוצרי הסדרה. דרך סיפורן של הדמויות הראשיות ומשפחותיהן המיוחדות, מעודדת הסדרה את קבלת האחר ומוכיחה כי כולנו שותפים לאותן מורכבויות, חברויות ואהבות.

ב"מיוחדת" משתתפים: בר מיניאלי, אלה מלאכי, רועי רשף, תום אמסלם, נועה אסטנג'לוב, אופק פסח, ליהי טולדנו, פלא רז, יעל ליפשיץ, דנה לב, ענת הראל, מיטל טרבלסי, אלון חמאווי, רננה רז, עודד לאופולד, עדי אלון ורבים נוספים.

יוצרת ותסריטאית ראשית: מיכל קופר קרן  | יוצרת ותסריטאית: ליאור ירון  | במאית: לליב סיוון  | חברת הפקה: שמונה הפקות , דפנה דננברג ואבירם אברהם.

עומר מנור, מנהל כאן חינוכית: "אחרי שסחפנו את אהדת הילדים ופרסי האקדמיה הישראלית, אנחנו גאים להביא את הבשורה גם לצופים הצעירים בעולם כולו".

קטגוריות: חינוך

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *