אלו"ט מגייסת עובדים
אלו"ט מגייסת עובדים. צילום: מתוך סרטון הוידיאו של אלו"ט

קמפיין: אלו"ט מגייסת "טאלנטים" במגזר השלישי

אלו"ט החלה בקמפיין גיוס אנשי ונשות מקצוע כדי לאתר "טאלנטים" להפוך אותם למטפלים מובילים בתחום האוטיזם
שי שגב | 10.05.2023

אלו"ט, האגודה הלאומית לילדים ובוגרים עם אוטיזם, יוצאת בימים אלה במהלך חדש לגיוס עובדים שיהיו חלק מצוותי מסגרות החינוך של העמותה. מדי שנה, הגיוס נעשה קריטי יותר ויותר, על רקע המחסור החמור באנשי מקצוע לטיפול בילדים על הרצף האוטיסטי.

במהלך הנוכחי 'תו התקן של אלו"ט להצלחה שלך', אלו"ט מגייסת אנשי ונשות מקצוע (קלינאיות תקשורת, מרפאות בעיסוק, מטפלים רגשיים ועוד) מתוך התובנה שאלו"ט יודעת להפוך מטפלים בתחום האוטיזם למקצוענים בתחום. המהלך כולל גם קמפיין שפונה לאנשי מקצוע צעירים וותיקים ומדגיש את ההכשרה והמעטפת המקצועית שמספקת העמותה לעובדיה ומסייעת להם בהפיכתם מאנשי טיפול למקצוענים בתחום האוטיזם, כך שעבודה באלו"ט היא סוג של תו תקן שייפתח עבורם דלתות עתידיות.

לקמפיין יעד גיוס של כ-400 מועמדים למגוון תפקידים בגנים ובמעונות היום השיקומיים של העמותה בכל רחבי הארץ. הקמפיין בנוי מסדרה של סרטונים בהם מספרים אנשי צוות ממגוון מקצועות הטיפול בגני ובמעונות אלו"ט  ביניהם: מטפלים פרא רפואיים, גננות וסייעות. בכל סרטון המצולמים מספרים על תחילת דרכם באלו"ט, ההכשרה וההתמחות המקצועית שקיבלו בתחום האוטיזם ולאן הדרך הזו הובילה אותם מבחינה מקצועית.

"בתחרות על הטאלנטים במגזר השלישי בדגש על עובדים בתחום האוטיזם, אלו"ט בחרה להדגיש את הערך המוסף ויכולת ההשפעה שיש לה על העתיד המקצועי של העובדים שלה", אומרת אתי אלוני, מנהלת חטיבת החינוך בעמותה "ההכשרה באלו"ט מזמן הפכה לתן תקן מקצועי בעקבות הידע, הליווי, ההדרכה וההכשרה האיכותית שמקבלים אנשי ונשות הצוות. לעובדים באלו"ט יש תחושת שליחות ונתינה, שמושפעת רבות מכך שהעמותה כולה רתומה לשינוי מתמיד ונרחב, הן בחיים של אנשים עם אוטיזם ובני משפחותיהם בישראל, והן פנים ארגונית מבחינת מדיניות השכר והוספה של מלגות והטבות, שמשפרת משמעותית את הכדאיות של העבודה בארגון. אלו"ט משקיעה באופן חסר תקדים בהכשרה של הצוות המקצועי: ימי עיון, קורסים, הדרכות והשתלמות, כל ההכשרות איכותיות בצורה שאין כמוה".

אלו"ט, האגודה הלאומית לילדים ובוגרים עם אוטיזם, היא הגוף הוותיק והמוביל את תחום האוטיזם בישראל. העמותה מטפלת בילדים ובוגרים על הרצף האוטיסטי במאות מסגרות חינוכיות טיפוליות ברחבי הארץ ביניהם מעונות יום שיקומיים, גני תקשורת, מסגרות פנאי, מסגרות דיור ומרכזי לימוד ותעסוקה. בנוסף עוסקת העמותה בקידום זכויות א. נשים על הרצף האוטיסטי ובני משפחותיהם מול רשויות המדינה.

קטגוריות: החדשות, חינוך, אנשים

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *