עו"ד דן יקיר (צילום: רוני צבילינג)
עו"ד דן יקיר (צילום: רוני צבילינג)

עו"ד דן יקיר מונה לנשיא האגודה לזכויות האזרח

יחליף את הסופר סמי מיכאל שיכהן כנשיא הכבוד של הארגון. עו"ד יקיר פעיל באגודה לזכויות האזרח מזה 40 שנה וכיהן עד לאחרונה כיועץ המשפטי שלה
שי שגב | 14.09.2023

עו"ד דן יקיר, שפרש לפני מספר חודשים מתפקידו כיועץ המשפטי של האגודה לזכויות האזרח, נבחר לנשיא האגודה. עו"ד יקיר יחליף את הסופר סמי מיכאל, שכיהן בתפקיד ב-22 השנים האחרונות. מיכאל ישמש מעתה כנשיא של כבוד של האגודה.

באיגרת ששלח סמי מיכאל לחברי ולחברות האגודה לזכויות האזרח כתב: "בהגיעי לגיל מופלג אני שמח להעביר את שרביט הנשיאות לידי חברי היקר מאוד דן יקיר – הומניסט ולוחם עז נפש למען הדמוקרטיה – שתרומתו רבת השנים באגודה היא עצומה לאין ערוך".

נועה סתת, מנכ"לית האגודה לזכויות האזרח: "ערב השנה העברית החדשה, האגודה לזכויות האזרח שולחת תודה ענקית למי שהיה נשיא האגודה ב-22 השנים האחרונות, הסופר הנפלא ולוחם זכויות האדם סמי מיכאל".

עו"ד דן יקיר מסר: "אני נרגש מכך שנבחרתי לנשיא האגודה. זהו כבוד גדול להיכנס לתפקיד בו כיהנו בעבר, בין היתר, השופטים שמעון אגרנט וחיים כהן ובמיוחד איש הרוח והסופר סמי מיכאל. אני מבקש להודות לסמי על השנים הרבות שהקדיש לאגודה לזכויות האזרח בפרט ולמאבק למען זכויות האדם בכלל."

קטגוריות: החדשות, זכויות

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *