פסטיבל אביב במרכז לסיוע הוליסטי לחולי סרטן ע"ש יורי שטרן

המרכז יחגוג את פסטיבל האביב ביום שישי, 21 באפריל, 2023 במסגרתו יימכרו בגדי מעצבים ומעצבות, אקססוריז, דברי אמנות, לצד מתחם טיפולים הוליסטיים, מוזיקה חיה, אוכל והרבה שמחה
שי שגב | 29.03.2023

המרכז לסיוע הוליסטי למתמודדים עם מחלת הסרטן ע"ש יורי שטרן יציים את פסטיבל האביב במסגרתו יימכרו בגדי מעצבים ומעצבות, אקססוריז, דברי אמנות, לצד מתחם טיפולים הוליסטיים, מוזיקה חיה, אוכל והרבה שמחה.

כל הכנסות האירוע הן קודש להמשך העבודה והעשייה של העמותה אשר פועלת בהתנדבות לסייע לחולי סרטן ובני משפחותיהם להקלה על סבלם.

הפסטיבל יתקיים ביום שישי, 21 באפריל, 2023, בין השעות 09:00-14:00 בחצר הירוקה ורחבת הידיים של בית יורי שטרן, רחוב עמק רפאים 6, המושבה הגרמנית, ירושלים (בלב העיר).

בין דוכן לכוס קפה, ניתן יהיה להניח את השקיות ולהתמסר לטיפול מרגיע ומפנק של צוות המטפלות והמטפלים המקצוענים של המרכז לסיוע הוליסטי כגון עיסוי, שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי ראש וכתפיים. הטיפולים יינתנו במחיר סמלי, שכולו תרומה לפעילות העמותה.

העמותה מזמינה את הקהל הרחב להצטרף לחגיגה וליהנות מהיריד המשמח וגם מערך מוסף של התרומה שתסייע להמשך הפעילות ההתנדבותית של המרכז לסיוע הוליסטי לחולי סרטן – המוטו של האירוע הוא שמחת חיים, אהבה ועזרה לזולת.

המרכז לסיוע הוליסטי הינו עמותה המנהלת פרויקט ייחודי במינו, היחידי בארץ, המעניק טיפולים הוליסטיים (טיפולי מגע, רפואה סינית וטיפולים רגשיים) לחולי סרטן ולבני משפחותיהם, ללא תשלום, בבתי החולים בירושלים ובתשלום סמלי בקליניקות קהילתיות בירושלים ובהרצליה, פעילות העמותה מבוססת על התנדבות של מאות מטפלות ומטפלים. המרכז קיים מזה 16 שנים וכולל למעלה מ-150 מתנדבים מטפלות ומטפלים מוסמכים, המתנדבים מגיעים בכל שבוע באופן קבוע למחלקות האונקולוגיות בבתי החולים בירושלים ולקליניקות הקהילתיות שלנו ומעניקים כ-1,000 טיפולים בחודש לחולי סרטן (ילדים ומבוגרים) ובני משפחותיהם. המרכז לאורך שנות פעילותו טיפל וסייע לעשרות אלפי מתמודדים ומתמודדות עם מחלת הסרטן ובני משפחותיהם.

קטגוריות: החדשות, בריאות

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *